Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Jasmin
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,465
 2. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,602
 3. maxper
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  9,328
 4. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  616
 5. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  695
 6. alinos
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  6,966
 7. plakudhedeti
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,318
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  28,350
 9. The decatur
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  6,474
 10. brenatohyseni
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  708
 11. ^Res-Cogitans^
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  13,481
 12. S6T6N6
  Përgjigje:
  360
  Shikime:
  82,000
 13. brenatohyseni
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  873
 14. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  5,126
 15. astronaut
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  6,313

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...