Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Agon
  Përgjigje:
  162
  Shikime:
  32,022
 2. Kordelja
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  8,168
 3. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  7,546
 4. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,431
 5. edy
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  4,337
 6. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,619
 7. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,283
 8. adarocks
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,121
 9. eM
  Përgjigje:
  304
  Shikime:
  31,161
 10. Balahk
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  632
 11. eljoni
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,696
 12. palaccio
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  4,719
 13. Sweety el
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,337
 14. TDSH
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,810
 15. Futbollisti
  Përgjigje:
  63
  Shikime:
  5,446

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...