Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Solaris
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  705
 2. Universal
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,775
 3. astronaut
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  6,095
 4. Sweety el
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,553
 5. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  981
 6. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  721
 7. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  751
 8. Cakmaku
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,908
 9. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,909
 10. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,596
 11. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  1,019
 12. princ
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  4,146
 13. kafka mister
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  616
 14. zarathustra
  Përgjigje:
  90
  Shikime:
  9,427
 15. ledioni
  Përgjigje:
  295
  Shikime:
  73,428

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...