Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,126
 2. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  590
 3. Ema
  Përgjigje:
  58
  Shikime:
  4,259
 4. Kordelja
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,649
 5. lola
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  3,542
 6. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,940
 7. Presidenti
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  5,157
 8. TDSH
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  4,317
 9. jula
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,843
 10. atman
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,125
 11. Brigo
  Përgjigje:
  168
  Shikime:
  48,964
 12. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  966
 13. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  7,950
 14. Solaris
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  2,643
 15. Ema
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  5,296

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...