Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. adarocks
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,127
 2. atman
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,448
 3. cacol
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,604
 4. kupidi
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,318
 5. DritaLOVE
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  969
 6. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  110
  Shikime:
  17,996
 7. Artemis
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,664
 8. erdha-edhe-une
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,147
 9. kafka mister
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  652
 10. durrsakja
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,002
 11. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  6,255
 12. chiocciolina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  964
 13. olti
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  7,444
 14. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,828
 15. Futbollisti
  Përgjigje:
  63
  Shikime:
  5,495

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...