Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. durrsakja
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  2,939
 2. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  371
 3. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  689
 4. Rornela
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,054
 5. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  3,121
 6. juxhoxhjaj
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  4,161
 7. HeavenBesideHellWithin
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  5,695
 8. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  442
  Shikime:
  232,786
 9. alinos
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  24,265
 10. durrsakja
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,489
 11. Aki
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  12,800
 12. klevis2000
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  3,264
 13. betim
  Përgjigje:
  173
  Shikime:
  38,616
 14. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  407
 15. Ema
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  5,304

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...