Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Kordelja
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  8,178
 2. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  8,010
 3. dr love
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  7,582
 4. sick_of_spleen
  Përgjigje:
  76
  Shikime:
  7,582
 5. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  7,553
 6. Ema
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  7,546
 7. Mreti55
  Përgjigje:
  84
  Shikime:
  7,510
 8. durrsakja
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  7,472
 9. olti
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  7,413
 10. ledioni
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  7,298
 11. ledioni
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  7,266
 12. Solaris
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  7,175
 13. Alba Palushi
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  7,150
 14. ExPostFacto
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  7,102
 15. Zgalemi
  Përgjigje:
  97
  Shikime:
  6,976

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...