Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Brigo
  Përgjigje:
  168
  Shikime:
  50,120
 2. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,003
 3. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  8,010
 4. Solaris
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  2,911
 5. Ema
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  5,462
 6. S6T6N6
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  8,897
 7. Blendi
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  3,190
 8. albanian
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  9,139
 9. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  2,879
 10. klevis2000
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  3,301
 11. Lumicoka1
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  949
 12. S6T6N6
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  9,395
 13. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,008
 14. Aki
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  933
 15. Almaa'95
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  3,812

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...