Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. atman
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,070
 2. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,386
 3. Diavolessa
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  35,001
 4. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  82
  Shikime:
  6,461
 5. Kordelja
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  8,208
 6. Cakmaku
  Përgjigje:
  203
  Shikime:
  45,242
 7. detjon
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  34,552
 8. Lakuida
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,118
 9. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,093
 10. atman
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  5,871
 11. olti
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,421
 12. atman
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  815
 13. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  333
 14. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  408
 15. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,101

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...