Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Balahk
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,816
 2. genti
  Përgjigje:
  72
  Shikime:
  37,479
 3. Scorpion
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  9,629
 4. Solaris
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,847
 5. S6T6N6
  Përgjigje:
  1,387
  Shikime:
  502,089
 6. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,945
 7. ExPostFacto
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  7,092
 8. Solaris
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  7,152
 9. Mirjan Niço
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  3,931
 10. edy
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  4,332
 11. S6T6N6
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  5,052
 12. Kondrapedali
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  4,678
 13. atman
  Përgjigje:
  61
  Shikime:
  5,871
 14. alinos
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  36,180
 15. ledioni
  Përgjigje:
  190
  Shikime:
  48,817

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...