Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Solaris
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,445
 2. Solaris
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  473
 3. mengjesi
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  5,277
 4. AK__47
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  602
 5. Solaris
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  470
 6. Sweety el
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  714
 7. Admir
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  9,366
 8. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  442
  Shikime:
  233,043
 9. Thamina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  453
 10. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  386
 11. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,613
 12. Hipocrati
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  984
 13. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  768
 14. GENIU$
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,051
 15. Wisar
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  13,554

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...