Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  980
 2. Ema
  Përgjigje:
  58
  Shikime:
  4,424
 3. Sweety el
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,428
 4. abs
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  4,331
 5. life2548
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,524
 6. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,599
 7. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  555
 8. Balahk
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,279
 9. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,688
 10. ana karenina
  Përgjigje:
  112
  Shikime:
  12,635
 11. Thamina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  464
 12. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  401
 13. atman
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,441
 14. brenatohyseni
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  779
 15. GENIU$
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  5,647

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...