Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Gerberjes
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,381
 2. tarahimodern
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,307
 3. WORLD
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,658
 4. endrit nishefci
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,123
 5. hassanyacu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,198
 6. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,838
 7. enkela
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  32,717
 8. komino
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,570
 9. alamara19
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  11,372
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,585
 11. Munadin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,469
 12. Liridona tusha
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,278
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,223
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,252
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,277

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...