Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. dimir
  Përgjigje:
  715
  Shikime:
  406,278
 2. Daniel H
  Përgjigje:
  653
  Shikime:
  243,374
 3. dimir
  Përgjigje:
  549
  Shikime:
  313,819
 4. Leopardii
  Përgjigje:
  226
  Shikime:
  78,085
 5. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  220
  Shikime:
  49,307
 6. Blendi
  Përgjigje:
  170
  Shikime:
  70,387
 7. dirty vegas
  Përgjigje:
  154
  Shikime:
  55,574
 8. Leopardii
  Përgjigje:
  148
  Shikime:
  30,037
 9. Leopardii
  Përgjigje:
  140
  Shikime:
  28,671
 10. Daniel H
  Përgjigje:
  134
  Shikime:
  58,078
 11. Leopardii
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  14,291
 12. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  15,154
 13. Leopardii
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  19,286
 14. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  93
  Shikime:
  22,693
 15. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  89,287

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...