Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  627
 2. Al-Punk
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  2,453
 3. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  888
 4. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  442
 5. SNAP
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  537
 6. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  348
 7. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,072
 8. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  472
 9. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  414
 10. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  534
 11. Av1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  452
 12. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  557
 13. megaholdings
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,499
 14. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  439
 15. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  599

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...