Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. scadarsko
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,971
 2. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  594
 3. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  587
 4. Universal
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  3,334
 5. Suzzane webb
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  10,889
 6. scadarsko
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  865
 7. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  5,281
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,367
 9. scadarsko
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,899
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,251
 11. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,031
 12. scadarsko
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  825
 13. vasil1501
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,006
 14. vasil1501
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  812
 15. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  747

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...