Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. joni4791
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  903
 2. xhavla
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,375
 3. Hektor12
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  780
 4. jammietaggart
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  762
 5. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  866
 6. silvi.silvi.silvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  593
 7. Daniel H
  Përgjigje:
  134
  Shikime:
  57,249
 8. hertzalbania
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,848
 9. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  702
 10. Aquarius
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,116
 11. dimir
  Përgjigje:
  549
  Shikime:
  312,482
 12. The decatur
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,226
 13. jeteere
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  38,661
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,991
 15. Leopardii
  Përgjigje:
  140
  Shikime:
  27,967

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...