Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Mystique
  Përgjigje:
  389
  Shikime:
  61,597
 2. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  5,998
 3. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  10,985
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  9,339
 5. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  20,115
 6. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  2,191
 7. Mystique
  Përgjigje:
  1,714
  Shikime:
  76,648
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  91
  Shikime:
  2,828
 9. Hope
  Përgjigje:
  1,033
  Shikime:
  37,846
 10. Artin
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  1,688
 11. Megg
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  459
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  1,606
 13. gjekec
  Përgjigje:
  1,495
  Shikime:
  806,637
 14. Megg
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  2,580
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  285
  Shikime:
  16,634
 16. disku
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  45,661
 17. DriniS
  Përgjigje:
  1,666
  Shikime:
  896,742
 18. Agjenti_007
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,061
 19. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  121,827
 20. Capitalus
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  294
 21. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  238

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...