Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  8,214
 2. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  16,258
 3. Mystique
  Përgjigje:
  389
  Shikime:
  84,500
 4. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,871
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  12,834
 6. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  23,591
 7. Artin
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  7,627
 8. Capitalus
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  562
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  482
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  388
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  388
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  627
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  295
 14. Balahk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  268
 15. Aki
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  665
 16. hurtlocker
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,281
 17. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  256
 18. Agjenti_007
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,272
 19. Agjenti_007
  Përgjigje:
  105
  Shikime:
  6,708
 20. Dreamer
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,191
 21. Agjenti_007
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,020

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...