Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Mystique
  Përgjigje:
  389
  Shikime:
  88,951
 2. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  17,382
 3. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  24,305
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  13,551
 5. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  8,656
 6. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  4,224
 7. Mystique
  Përgjigje:
  1,753
  Shikime:
  105,800
 8. DriniS
  Përgjigje:
  1,666
  Shikime:
  903,729
 9. gjekec
  Përgjigje:
  1,499
  Shikime:
  829,271
 10. Hope
  Përgjigje:
  1,067
  Shikime:
  49,505
 11. pippo
  Përgjigje:
  324
  Shikime:
  87,167
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  285
  Shikime:
  21,771
 13. Blendi
  Përgjigje:
  252
  Shikime:
  119,964
 14. olti
  Përgjigje:
  227
  Shikime:
  73,750
 15. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  198
  Shikime:
  132,823
 16. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  126,648
 17. London_GirL
  Përgjigje:
  187
  Shikime:
  44,975
 18. Dani83
  Përgjigje:
  169
  Shikime:
  83,013
 19. Odea
  Përgjigje:
  161
  Shikime:
  92,344
 20. uneune
  Përgjigje:
  129
  Shikime:
  28,105
 21. dahlia
  Përgjigje:
  125
  Shikime:
  80,998

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...