Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Mystique
  Përgjigje:
  389
  Shikime:
  88,951
 2. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  24,305
 3. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  17,382
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  13,551
 5. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  8,656
 6. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  4,224
 7. DriniS
  Përgjigje:
  1,666
  Shikime:
  903,729
 8. gjekec
  Përgjigje:
  1,499
  Shikime:
  829,271
 9. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  198
  Shikime:
  132,823
 10. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  126,648
 11. Blendi
  Përgjigje:
  252
  Shikime:
  119,964
 12. Mystique
  Përgjigje:
  1,753
  Shikime:
  105,800
 13. Odea
  Përgjigje:
  161
  Shikime:
  92,344
 14. pippo
  Përgjigje:
  324
  Shikime:
  87,167
 15. Dani83
  Përgjigje:
  169
  Shikime:
  83,013
 16. dahlia
  Përgjigje:
  125
  Shikime:
  80,998
 17. olti
  Përgjigje:
  227
  Shikime:
  73,750
 18. Hope
  Përgjigje:
  1,067
  Shikime:
  49,505
 19. disku
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  48,944
 20. London_GirL
  Përgjigje:
  187
  Shikime:
  44,975
 21. Ema
  Përgjigje:
  96
  Shikime:
  39,415

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...