Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Teardrop
  Përgjigje:
  57
  Shikime:
  11,842
 2. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  26,136
 3. xian
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,121
 4. Ema
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  11,028
 5. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,211
 6. AlbanianEagle
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,090
 7. sonora
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,693
 8. romeo
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,015
 9. TEDI
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,669
 10. AlbanianEagle
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  4,416
 11. Ema
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  16,037
 12. Iliri
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  3,880
 13. sajmir
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,265
 14. Goca
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,231
 15. Ema
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,108

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...