Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  482
 2. qendros
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  944
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,272
 4. Odea
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  9,188
 5. Ofelia
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  4,383
 6. alinos
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,089
 7. Balahk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  882
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  108
  Shikime:
  8,599
 9. sonila
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,200
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  388
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  2,911
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  642
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  297
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  391
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  387

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...