Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  423
 2. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  422
 3. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  308
 4. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  411
 5. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  302
 6. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  331
 7. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  369
 8. Hektor12
  Përgjigje:
  72
  Shikime:
  16,755
 9. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  13,011
 10. Hektor12
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  636
 11. Hektor12
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,703
 12. qendros
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,545
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  3,645
 14. qendros
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,845
 15. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  773

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...