Gjuhësia

Problemet që lidhen me gjuhësinë, mendimet e antarëve dhe ato të gjuhëtarëve, pasurimi i gjuhës shqipe, mendime dhe opinione!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. eniad
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  7,577
 2. holtienka
  Përgjigje:
  522
  Shikime:
  97,103
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  419
 4. Diavolessa
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  198,968
 5. Diavolessa
  Përgjigje:
  79
  Shikime:
  122,147
 6. Bukuroshja
  Përgjigje:
  87
  Shikime:
  32,991
 7. scadarsko
  Përgjigje:
  171
  Shikime:
  24,442
 8. Solaris
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  24,422
 9. rvd
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  10,569
 10. SI TJETRI
  Përgjigje:
  103
  Shikime:
  38,490
 11. shuquri
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,242
 12. Dr_DEVIL
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,731
 13. MeLoDy
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,281
 14. aurelis
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,978
 15. Mono
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  28,615
 16. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  233
  Shikime:
  58,243

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...