Historia Boterore

Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. gentilushi
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  3,558
 2. S6T6N6
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,483
 3. Diavolessa
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  3,623
 4. alinos
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,037
 5. Diavolessa
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  6,194
 6. ledioni
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,380
 7. KINGU
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  4,465
 8. Odea
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,538
 9. assassino26
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,100
 10. Demetrio Scutari
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,031
 11. OROSHI
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,010
 12. OROSHI
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  5,461
 13. ledioni
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  13,918
 14. ledioni
  Përgjigje:
  117
  Shikime:
  15,830
 15. antares
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,172

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...