Historia Boterore

Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  985
 2. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,101
 3. Monroe
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  12,304
 4. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,121
 5. hurtlocker
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,516
 6. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,133
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,171
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,467
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,008
 10. scadarsko
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,973
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  20,806
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,333
 13. n00b
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,610
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,704
 15. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  817

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...