Historia Boterore

Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. ledioni
  Përgjigje:
  160
  Shikime:
  82,193
 2. hurricane
  Përgjigje:
  156
  Shikime:
  124,602
 3. ledioni
  Përgjigje:
  117
  Shikime:
  15,830
 4. loaded
  Përgjigje:
  116
  Shikime:
  88,719
 5. khour
  Përgjigje:
  91
  Shikime:
  75,783
 6. Triumfi
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  36,478
 7. ledioni
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  31,553
 8. juxhin
  Përgjigje:
  80
  Shikime:
  16,472
 9. sonora
  Përgjigje:
  78
  Shikime:
  17,182
 10. ledioni
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  29,936
 11. ledioni
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  13,918
 12. klevis2000
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  28,180
 13. Daniel H
  Përgjigje:
  62
  Shikime:
  30,868
 14. PetritKola
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  18,359
 15. S6T6N6
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  18,637

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...