Historia Boterore

Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. PetritKola
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  18,359
 2. "Dr.Dituria"
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  7,648
 3. ihsan
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,968
 4. MeLoDy
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  4,235
 5. Diavolessa
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  6,194
 6. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,121
 7. alinos
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  7,534
 8. KINGU
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  4,465
 9. Odea
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,538
 10. Kordelja
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,173
 11. assassino26
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,100
 12. Diavolessa
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  3,623
 13. Jon Vrushi
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  8,008
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,333
 15. antares
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,172

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...