Historia Boterore

Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,171
 2. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,133
 3. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,467
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,008
 5. Ildri
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,502
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,704
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  817
 8. sonora
  Përgjigje:
  78
  Shikime:
  17,182
 9. TheWanderer
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  12,671
 10. loaded
  Përgjigje:
  116
  Shikime:
  88,720
 11. Odea
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  17,058
 12. Triumfi
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  36,478
 13. S6T6N6
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  18,637
 14. "Dr.Dituria"
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  7,648
 15. ledioni
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  31,553

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...