Historia Boterore

Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Hellena
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,616
 2. hajtsefolim
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  7,482
 3. Ajatollah
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  4,520
 4. m.ahmeti
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  18,836
 5. antares
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,903
 6. ledioni
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  7,150
 7. Diavolessa
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,836
 8. Jon Vrushi
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  8,008
 9. ihsan
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,968
 10. Kordelja
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,173
 11. juxhin
  Përgjigje:
  80
  Shikime:
  16,472
 12. antares
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,106
 13. juxhin
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  6,095
 14. klevis2000
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  8,696
 15. Odea
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,322

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...