Historia Boterore

Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Florus
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,723
 2. antares
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,172
 3. ledioni
  Përgjigje:
  117
  Shikime:
  15,830
 4. ledioni
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  13,918
 5. OROSHI
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  5,461
 6. OROSHI
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,010
 7. Demetrio Scutari
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,031
 8. assassino26
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,100
 9. Odea
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,538
 10. KINGU
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  4,465
 11. ledioni
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,380
 12. Diavolessa
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  6,194
 13. alinos
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,037
 14. Diavolessa
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  3,623
 15. S6T6N6
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,483

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...