Historia Boterore

Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
  1. gentilushi
    Përgjigje:
    5
    Shikime:
    3,558

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...