Historia Shqiptare

Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. eddantes
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  20,737
 2. cufi_bardhit
  Përgjigje:
  76
  Shikime:
  21,632
 3. Universal
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  3,949
 4. Mirditor
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  53,786
 5. Adami
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,541
 6. Nobis
  Përgjigje:
  197
  Shikime:
  48,261
 7. Al-Punk
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  13,301
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,607
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,507
 10. Solaris
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,785
 11. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,995
 12. Lisa
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,901
 13. militanti1980
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  19,453
 14. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,575
 15. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,916

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...