Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,614
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 28 Nov 2017
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  E fundit: Nga e kane prejardhjen romet dhe jevgjit? Poshnjari, 20 Feb 2018 at 02:26
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Aki
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  8,697
 2. scadarsko
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  13,155
 3. pirro2016
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,079
 4. Ildri
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,015
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  376
 6. Solaris
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  5,777
 7. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  413
 8. Lisa
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  11,594
 9. Universal
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,437
 10. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,503
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  617
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  653
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  745
 14. Dreamer
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  8,272
 15. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,285
 16. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,338

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...