Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,614
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 28 Nov 2017
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,170
  E fundit: Prejardhja e emrit "Serb" Airbourne, 25 Oct 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Aki
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  8,199
 2. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  571
 3. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  525
 4. Sonia007
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  3,423
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,149
 6. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  18,351
 7. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  935
 8. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  985
 9. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,397
 10. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  556
 11. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,064
 12. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,993
 13. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,440
 14. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,964
 15. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  518
 16. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  728

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...