Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,614
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 28 Nov 2017
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,170
  E fundit: Prejardhja e emrit "Serb" Airbourne, 25 Oct 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Aki
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  8,199
 2. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  327
 3. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  392
 4. pirro2016
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,952
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,455
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  590
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  627
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  720
 9. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,249
 10. Solaris
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  5,663
 11. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,319
 12. Dreamer
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  4,736
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,095
 14. Dreamer
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,320
 15. Dreamer
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  619
 16. Universal
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  4,311

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...