Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,621
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 25 Aug 2018
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Aki
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  13,607
 2. Universal
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  2,969
 3. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  794
 4. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  10,186
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,498
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,465
 7. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  817
 8. Dreamer
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  5,770
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  848
 10. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,057
 11. Hektor12
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  3,663
 12. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,716
 13. [GS]
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  9,895
 14. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,590
 15. scadarsko
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,552
 16. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  793

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...