Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,614
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 28 Nov 2017
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,170
  E fundit: Prejardhja e emrit "Serb" Airbourne, 25 Oct 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Dreamer
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  4,733
 2. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,095
 3. Almaa'95
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,518
 4. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,140
 5. Thamina
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  597
 6. Dreamer
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,320
 7. Dreamer
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  619
 8. Universal
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  4,306
 9. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  610
 10. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  633
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  639
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  418
 13. Universal
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,092
 14. Lisa
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  599
 15. Lisa
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  595

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...