Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,614
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 28 Nov 2017
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,170
  E fundit: Prejardhja e emrit "Serb" Airbourne, 25 Oct 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. scadarsko
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  12,820
 2. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,384
 3. scadarsko
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,070
 4. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,277
 5. Wise
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,161
 6. [GS]
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  8,927
 7. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  4,024
 8. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  623
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,126
 10. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  658
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,160
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,048
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  18,644
 14. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  8,698
 15. scadarsko
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,490

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...