Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,634
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 14 Aug 2019
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. scadarsko
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,869
 2. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,628
 3. ONIRO
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  6,848
 4. The decatur
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  6,897
 5. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,719
 6. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,032
 7. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  5,651
 8. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  10,758
 9. scadarsko
  Përgjigje:
  169
  Shikime:
  11,397
 10. Hektor12
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  3,819
 11. scadarsko
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  6,606
 12. Sonia007
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,790
 13. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  564
 14. The decatur
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,459
 15. Sonia007
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  5,040

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...