Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,634
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 14 Aug 2019
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. pumes
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,184
 2. ardi dermaku
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,616
 3. Liburni
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,222
 4. Liburni
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,349
 5. Sonia007
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,822
 6. Sportisti Shqiptar
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,477
 7. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,156
 8. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,124
 9. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  695
 10. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,422
 11. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  877
 12. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,111
 13. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  964
 14. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,459
 15. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  4,965

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...