Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,634
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 14 Aug 2019
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,244
 2. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  11,461
 3. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  4,588
 4. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  672
 5. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  764
 6. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,129
 7. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,003
 8. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  773
 9. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,708
 10. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,748
 11. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,430
 12. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,897
 13. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  820
 14. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,875
 15. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,280

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...