Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,621
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 25 Aug 2018
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,018
 2. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  19,409
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,328
 4. Sonia007
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  3,836
 5. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  588
 6. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  638

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...