Kinemaja dhe Teatri

Filmat, dokumentarët, komeditë dhe tragjeditë, festivalet e filmit, kujtesa për një teatër kukullash... Jepi!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Aki
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  9,634
 2. bLuE IcE
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  6,800
 3. spider
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  6,496
 4. Wii
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  9,108
 5. Eléonoré
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,123
 6. Iliri
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  13,796
 7. Aki
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,178
 8. scadarsko
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  3,346
 9. juxhoxhjaj
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  4,924
 10. Solaris
  Përgjigje:
  147
  Shikime:
  15,914
 11. Eléonoré
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  784
 12. n00b
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,100
 13. oneo
  Përgjigje:
  2,997
  Shikime:
  822,312
 14. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  3,097
 15. Akrepos12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  752

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...