Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Ema
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  16,262
 2. katsune
  Përgjigje:
  593
  Shikime:
  81,413
 3. katsune
  Përgjigje:
  212
  Shikime:
  41,950
 4. enton
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,575
 5. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,235
 6. olti
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,064
 7. Drenusha
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  879
 8. personazh
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,452
 9. nardi71
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  733
 10. Blendi
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  2,719
 11. SEXY_FIERAKE
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,148
 12. SEXY_FIERAKE
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  2,740
 13. Pe.ili.sh
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  860
 14. olti
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  714
 15. blendiys
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  611
 16. sonora
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,778
 17. Arberia
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  706
 18. Hboy213
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  893

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...