Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. katsune
  Përgjigje:
  212
  Shikime:
  41,462
 2. katsune
  Përgjigje:
  593
  Shikime:
  81,040
 3. Ema
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  15,997
 4. haradin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  731
 5. Frank
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,037
 6. Aresa1
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,260
 7. Aresa1
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,158
 8. Artin
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  2,152
 9. DarkBlonde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  834
 10. Artin
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  3,648
 11. Linux
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  999
 12. kacurrelsja...
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,129
 13. Artin
  Përgjigje:
  342
  Shikime:
  29,995
 14. Aki
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  799
 15. Aresa1
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,447
 16. Airbourne
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  539
 17. Lisa
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  875
 18. GSquadron
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  933

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...