Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. S6T6N6
  Përgjigje:
  1,837
  Shikime:
  176,011
 2. shqipe
  Përgjigje:
  72
  Shikime:
  9,675
 3. Petroninsja
  Përgjigje:
  350
  Shikime:
  51,455
 4. enis p.
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  2,506
 5. oliver1
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  810
 6. merc
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  3,396
 7. ruud
  Përgjigje:
  80
  Shikime:
  14,602
 8. Aquarius
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,862
 9. Shqiptarja
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  4,946
 10. EGO
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  936
 11. S6T6N6
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  1,013
 12. Aki
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,528
 13. Goca^Babit
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,319
 14. gurax
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,665
 15. regele
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  6,380

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...