Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Arjola
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  19,102
 2. Sweety el
  Përgjigje:
  801
  Shikime:
  27,599
 3. ere
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  9,777
 4. roald
  Përgjigje:
  260
  Shikime:
  9,604
 5. x-m
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  643
 6. Solaris
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  3,367
 7. Sweety el
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  3,302
 8. Petroninsja
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,670
 9. Shqiptarja
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  1,579
 10. leonora
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  1,603
 11. Almaa'95
  Përgjigje:
  102
  Shikime:
  5,781
 12. olti
  Përgjigje:
  238
  Shikime:
  50,882
 13. S6T6N6
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  2,753
 14. Aki
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  894
 15. renata
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  3,154

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...