Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Vals
  Përgjigje:
  323
  Shikime:
  49,096
 2. harap
  Përgjigje:
  2,215
  Shikime:
  529,255
 3. eM
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  30,055
 4. Ema
  Përgjigje:
  1,026
  Shikime:
  750,223
 5. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  582
  Shikime:
  392,489
 6. Nexhmedin Fazliu
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  11,171
 7. MeLoDy
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  6,567
 8. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  329
 9. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  298
 10. Fawkey
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  661
 11. dr love
  Përgjigje:
  1,413
  Shikime:
  127,935
 12. miku-yt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,273
 13. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  767
 14. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  19,216
 15. katsune
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  7,965
 16. Goca
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  48,124
 17. e panjohura
  Përgjigje:
  168
  Shikime:
  15,969
 18. crazy
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  14,107
 19. FALKO
  Përgjigje:
  912
  Shikime:
  1,487,909
 20. Kordelja
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  181,531

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...